Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

By lepiej i mądrzej pomagać

W dn. 17 i 18 września 2009 r. jako wolontariusze zabrzańskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej braliśmy udział w szkoleniu pt. \"Zarządzanie organizacją pozarządową\", organizowanym przez Inkubator Trzeciego Sektora w Zabrzu.

Omawialiśmy wiele spraw związanych z właściwym działaniem organizacji: struktura organizacji, kompetencje, zapisy statutowe, ochrona danych osobowych, odpowiedzialność. Dzięki szkoleniu pogłębiliśmy wiedzę o prawidłowym działaniu organizacji i różnych aspektach prawnych jej funkcjonowania.
W dn. 28 września 2009 r. z kolei braliśmy udział w szkoleniu pt. \"PR dla organizacji pozarządowej\", również organizowanym przez Inkubator Trzeciego Sektora w Zabrzu. Dzięki szkoleniu uzyskaliśmy wiele informacji nt. kształtowania wizerunku organizacji w środowisku, w którym działa. Bardzo pożytecznym elementem tego szkolenia było przekazanie wielu praktycznych rad oraz sposobów promowania się oraz dbania o wizerunek stron internetowych.

 

 

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij