Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Ciuchcia zdrowia. Święto i program dla rodzin w Zabrzu

Z okazji Metropolitarnego Święta Rodziny obchodzonego w Zabrzu 21 maja wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w Zabrzu wspólnie z Kościołem Adwentystów Dnia Siódmego zapraszają na program wspierający budowanie szczęśliwego małżeństwa i rodziny.

Program „Aby było lepiej” obfitować będzie w moc atrakcji i ciekawych wydarzeń. Pierwsze z nich – seria wykładów prowadzonych przez doradcę rodzinnego oraz pedagoga i psychoterapeutę rozpocznie się już 17 maja (we wtorek) i potrwa przez trzy kolejne dni. Wśród tematów znajdą się Sekrety rodzinnego szczęścia (17 maja), Jak pokłócić się, nie raniąc innych (18 maja) oraz Jak ustrzec się rozwodu (19 maja). Z kolei 20 maja czeka nas bezpłatny pokaz filmu Odważni na temat walki czterech ojców o budowanie szczęśliwej rodziny. 21 maja zaś organizatorzy zapraszają na całodzienny program obejmujący m.in. warsztaty nt. problemu przemocy w rodzinie prowadzone przez edukatora rodzinnego i pastora Marka Rakowskiego, koncert chrześcijańskiej poezji śpiewanej w wykonaniu zespołu rodzinnego Anny i Adama Sobaszków, a także Ciuchcię zdrowia – innowacyjny program profilaktyki zdrowia dla dzieci. 

Szczegóły na temat programu, w tym godzin poszczególnych wydarzeń znaleźć można na załączonym plakacie. Program odbywać się będzie w Kościele Ewangelickim w Zabrzu (Mikulczycach). Zapraszamy!

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij