Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Oby takich chwil było więcej...

W dniach 13.01-19.01.2008 r. zabrzańska filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej zorganizowała siedmiodniowe ferie zimowe. W wypoczynku uczestniczyła trójka dzieci z rodzin nisko sytuowanych objętych stałą pomocą żywnościową przez filię. Dzieci wraz z opiekunem mieszkały w schronisku PTSM w Kłodzku.

Każdy dzień pobytu spędzony był aktywnie i pożytecznie. Było zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej i okolicznych gór, w tym zwiedzanie muzeum papieru czerpanego w Dusznikach-Zdroju, czy też okolicznych uzdrowisk i twierdzy w Kłodzku. Dzięki dobrej pogodzie (dużo słońca i brak opadów śniegu) dzieci mogły bardzo dużo zobaczyć i miło spędzić czas. O cudownej atmosferze tych ferii i wielkiej radości, jakie sprawiły one dzieciom, może świadczyć poniższy list od uczestniczek:

Witamy!!!
Chcieliśmy podziękować za sponsorowanie nam Ferii zimowych. Było nam bardzo miło spędzać ten czas w Kłodzku. Pogoda była dobra, choć nie było śniegu. Zwiedziliśmy bardzo dużo, byliśmy w Międzygórzu, Dusznikach-Zdroju, Bardzie, Lądku-Zdroju, zwiedzaliśmy muzea, uzdrowiska, chodziliśmy po górach z panem Brzusiem. Było naprawdę bardzo fajnie... Szkoda, że tak krótko... bo podobało nam się.

Za to: Serdecznie dziękujemy.
Pozdrawiamy!!!
Sara, Karolina i Beata

Zorganizowanie ferii było mozliwe dzięki sponsorowi. W chwili obecnej pod opieką filii ChSCh w Zabrzu pozostaje ok. pięciuset osób, w tym około setka dzieci, których również nie stać na jakikolwiek wyjazd na ferie czy wakacje.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij