Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Podziel Się Posiłkiem! Stawką jest milion

Od 23 do 24 września odbędzie się ogólnopolska zbiórka żywności, w którą jak co roku włącza się Chrześcijańska Służba Charytatywna (ChSCh). Akcja Podziel się Posiłkiem jest organizowana przez Federację Polskich Banków Żywności, firmę Danone i Fundację Polsat. Filie ChSCh w porozumieniu z Bankami Żywności zamierzają przystąpić do akcji w wielu miastach Polski.

Za nami Koncert Gwiazd w Pile, który zainaugurował dziewiątą już edycję Podziel Się Posiłkiem, przed nami – zbiórka żywności w sklepach. Do tej pory chęć udziału w niej zadeklarowały filie w Gdańsku, Lidzbarku Warmińskim, Koninie, Poznaniu, Zabrzu, Rudzie Śląskiej, Wrocławiu, Stargardzie Szczecińskim oraz Legnicy.

– W tym roku będziemy dyżurować w dwóch sklepach sieci Biedronka – mówi Alicja Filończyk, kierownik filii ChSCh w Legnicy. – Za każdym razem jest to dla nas pouczające doświadczenie, że na świecie wciąż są ludzie, którzy chcą pomagać innym. 

Również w biedronkach będą obecni zabrzańscy wolontariusze.

Wszyscy możemy włączyć się w tę akcję. Jedyne, co trzeba zrobić, to odwiedzić sklep, gdzie prowadzona jest zbiórka, kupić i przekazać wolontariuszom produkty żywnościowe, które mają długi termin ważności. W tym roku walczymy o milion posiłków dla niedożywionych dzieci. Podziel Się Posiłkiem!

Czytaj więcej o akcji.

(mp)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij