Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Zabrze: bezpłatne ferie pełne atrakcji

Urząd Miejski w Zabrzu, Centrum Organizacji Pozarządowych, Rada Dzielnicy Centrum Południe oraz Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 zapraszają dzieci na bezpłatne ferie w Zabrzu.

Atrakcjami wypełniony będzie niemal każdy dzień ferii. Zajęcia odbywać się będą przez dwa tygodnie, od poniedziałku do piątku, w godz. 10–14 w Domu Harcerza. Wyjątkiem będą czwartki i poniedziałek 6 lutego, kiedy to na najmłodszych czekać będą szczególne atrakcje. Wtedy zajęcia będą miały miejsce na Basenie Miejskim (2 lutego), w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (6 lutego) oraz na lodowisku (9 lutego).

Występy przed kamerą czy możliwość poznania tajników pracy strażaka, policjanta i strażnika miejskiego to niektóre z propozycji, jakie przygotowali organizatorzy. Jeden dzień poświęcony będzie Zabrzu, jeden – ekologii.

– Codziennie będzie coś innego – mówi Jan Brzuś z filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Zabrzu. – W feriach weźmie udział także około 25 dzieci z rodzin, którym udzielamy pomocy. Jako filia ChSCh pomogliśmy w sfinansowaniu poczęstunku dla dzieci, które uczęszczać będą na zajęcia.

Czas odpoczynku od nauki w Zabrzu potrwa do 12 lutego. Równocześnie trwać będą ferie w województwach lubelskim, łódzkim, podkarpackim i pomorskim.

Zobacz szczegółowy program bezpłatnych ferii w Zabrzu.    

Czytaj więcej o wypoczynku dla dzieci i młodziezy

(aw)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij