Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Zbiórka żywności w Zabrzu

Zabrzańska filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej przeprowadziła zbiórkę żywności w zabrzańskich sklepach. Produkty żywnościowe zbierane były z myślą o podopiecznych ChSCh.

Koniec roku to czas szczególny. Nadchodzące święta sprawiają, że dużo mówi się o miłości bliźniego, o pomocy. Nawet w wigilię przy każdym stole stawiane jest symboliczne dodatkowe nakrycie – dla potrzebującego. Często jednak zapominamy, ze ci, którzy potrzebują naszego wsparcia, są bardzo blisko i często trzeba naprawdę niewiele, aby pomóc.

Udowodniła to zabrzańska filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej, organizując w dniach 30 listopada 2007, 1 i 2 grudnia 2007 zbiórkę żywności w zabrzańskich sklepach. Produkty żywnościowe zbierane były z myślą o podopiecznych ChSCh. Akcja prowadzona była w trzech sklepach: Kauflandzie przy ul. Korfantego, w Realu w C.H. M1 oraz w Biedronce przy ul. Krakowskiej.

Zarówno wolontariusze, jak i darczyńcy stanęli na wysokości zadania – w czasie trzydniowej akcji zebrano 1250 kg żywności. Najwięcej produktów ofiarowali nam klienci Reala i Kauflandu – mówi Jan Brzuś, kierownik zabrzańskiej filii ChSCh – Paczki z żywnością trafią do 250 rodzin, którymi się opiekujemy. Na pewno będą miały dzięki temu lepsze święta. Wszystkim, którzy nas wspomogli, serdecznie dziękuję. Akcja została dostrzeżona i opisana przez lokalną prasę.


Serwis Informacyjny ChSCh/m.cz.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij